آشپزخانه

اشپزخانه

کابینت سوپری اشپزخانه

کابینت سوپر مارکت اشپزخانه

شما می‌توانید از این محصولات هم برای اشپزخانه های خود  استفاده کنید و هم برای کابینت‌های زمینی. اما معمولاً از بیشتر سوپرمارکت های زمینی در کنار لوازمی مانند گاز، یخچال و ماشین لباسشویی برای قرار دادن وسایل مربوط به پخت و پز، شوینده‌ها و سایر لوازم خوراکی استفاده می‌کنند.

مهمترین مزایای انواع سوپر مارکت کابینت اشپزخانه

با توجه به اینکه این نسل جدید از گنجه‌های اشپزخانه تنوع زیادی داشته و کارایی آنها متفاوت است ؛حال می‌خواهیم چند مورد از مهمترین مزایای انواع سوپر مارکت کابینت را به شما عزیزان معرفی کنیم:

بهره گیری از همه گوشه‌های کور و بدون استفاده آشپزخانه

دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر به لوازم مورد نظر و پیشگیری از سردرگمی هنگام نیاز به وسایل مختلف

قابلیت نصب در فضاهای فوق العاده کوچک و باریک در اشپزخانه

آراستگی فضای داخلی اشپزخانه

مرتب و منظم‌تر شدن فضای داخلی کابینت‌ها

نحوه نصب سبد کابینت سوپرمارکت

برای نصب سوپر مارکت کابینت آشپزخانه باید به نوع و کاربرد آن توجه نمود. معمولا مکانیزم حرکتی سبدهای کابینت سوپرمارکت اشپزخانه به شکل ریلی است. برخی از این سبدها به کمک دو ریل به طرفین یونیت کابینت نصب شده و مانند یک کشو خارج می‌شوند.

به عنوان مثال سبد سوپرمارکت مخصوص سیب زمینی و پیاز در این دسته قرار می‌گیرند. برخی دیگر نیز وسط دو عدد ریل از یک طرف به قسمت کناری کابینت نصب می‌شوند که در چنین شرایطی جای کمی را اشغال می‌کنند؛ مثلا سوپری جا ادویه در این دسته جای می‌گیرند.

برای نصب برخی دیگر از سبدهای سوپری کابینت از یک جفت ریل در قسمت زیرین سبد به بدنه داخلی کابینت سوپرمارکت استفاده می‌شود که مناسب نگهداری انواع بطری‌ها، شیشه‌های ادویه و برخی از مواد غذایی خشک هستند.

نوع دیگری از سبدها وجود دارند که طبقات آنها روی یک بدنه فلزی قرار می‌گیرد و به مینی سوپر کابینت معروف هستند.

در ادامه با بازرگانی ملک همراه باشید تا نکات بهتر دیگری یاد بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.