دسته‌بندی نشده

مقایسه و توضیح کابینت مات و براق

مقایسه کابینت مات و براق

مقایسه کابینت مات و براق 

در مقایسه کابینت مات یا براق لازم است بدانید، کابینت مات برخلاف کابینت های براق نور را بازتاب نمی دهد ولی به این معنی نیست که فضا را تاریک می کند، مخصوصا اگر از رنگ های روشن استفاده کنید. اگر کابینت های مات را لمس کنید بسیار صاف است و ظاهری لطیف و طبیعی ایجاد می کند. سطح کابینت مات در هر زاویه ای به یک شکل دیده می شود و باعث زیباتر شدن فضای آشپزخانه شما می گردد که هم برای سبک های کابینت کلاسیک و هم کابینت مدرن استفاده می شود.

مقایسه کابینت مات سفید و طوسی و مشکی

رنگ سفید رنگی است که هیچ محدودیتی ندارد و برای تمامی سبک های کابینت و همچنین کابینت مات یا براق می توانید از آن استفاده کنید. با این حال، کابینت سفید مات ریسک کمتری را نسبت به کابینت براق به دنبال دارد. مدل رنگ کابینت سفید، آشپزخانه شما را آماده پذیرش وسایل برقی یا تزئینی با هر رنگی می کند.

اگر دکوراسیون مدرن و مینیمال را می پسندید می توانید کفپوش و دیوارپوش را هم ساده در نظر بگیرید و به جای آن از گلدان ها و وسایل تزئینی شیک و خوش رنگ استفاده کنید. همه چیز به نظر و سلیقه شخصی خود شما برمی گردد.ولی در مقایسه:

رنگ طوسی برای کابینت مات یا براق در آشپزخانه فضایی مدرن و شیک را ایجاد می کند. طوسی یک رنگ خنثی هست و میتوانید آن را با رنگ های ملایم مثل سفید، زرد و بنفش ترکیب کنید. استفاده از رنگ طوسی یکدست باعث دلزدگی می شود.

اما در مقایسه با مشکی:

کابینت مشکی برای انتخاب کابینت مات یا براق رنگی ریسکی بشمار می رود. اگر علاقه مند به این رنگ هستید اید یکسری نکات را مد نظر داشته باشید. برای کابینت مات مشکی ابتدا باید فضایی بزرگ داشته باشید؛ زیرا استفاده از این رنگ در یک آشپزخانه کوچک خیلی جذاب نخواهد شد. علاوه بر آن از یک رنگ روشن نیز در کنار رنگ مشکی استفاده کنید تا تضاد رنگی چشم گیری را بوجود آورید. میزان نور موجود در آشپزخانه نیز باید مناسب باشد تا فضای آشپزخانه با کابینت مات مشکی دلگیر نشود.

کلام اخر

انتخاب بین کابینت براق و مات به عوامل متعددی مانند میزان نور آشپزخانه، سبک دکوراسیون آشپزخانه و…که شما با دریافت مشاوره می توانید بهترین تصمیم را در  زمینه انتخاب کابینت مات یا براق، داشته باشید. حال با توجه به مطالبی که ذکر شد می توانید انتخابی درست در این زمینه داشته باشید. سایت بازرگانی ملک را برای دیدن نمونه کار های بیشتر دنبال کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.