دسته‌بندی نشده

رنگبندی کابینت

رنگبندی کابینت

رنگ بندی کابینت 

کابینت مدرن تنوع رنگی بسیار گسترده ای دارد و هر سال رنگ های جدید توسط برندهای منختلف ایرانی و خارجی به رنگ های قبلی اضافه می شود، ما قصد داریم در این مقاله بهترین رنگ بندی کابینت مدرن در سال 2023 را به شما معرفی کنیم، همچنین بهترین ترکیب رنگ کابینت مدرن ۲۰۲۳ را مرور خواهیم کرد. از شما دعوت می کنم تا انتها با ما همراه باشید.

چگونه رنگ  انتخاب کنیم؟

کابینت آشپزخانه محصولی نیست که مشتریان آگاهی زیادی درباره آن داشته باشند و بیشتر به کابینت ساز و طراحی سه بعدی تکیه می کنند. و معمولاً مشتریان از رنگ های روز و ترکیب رنگ های هارمونیک به دور هستند. هدف ما از این مقاله آگاهی دادن به شما جهت انتخاب رنگبندی کابینت آشپزخانه است.

اولین نکته که برای انتخاب رنگ کابینت باید به آن توجه داشته باشید رنگ وسایلی مانند مبلمان منزل، ماشین لباس شویی و ظرفشویی و سبک چیدمان منزل توجه داشته باشید. حتی جهت انتخاب رنگ مناسب برای کابینت باید به رنگ و طرح کاشی و کف و رنگ دیوارها دقت داشته باشید.

اصول انتخاب رنگ 

اصول انتخاب رنگ کابینت مدرن به عواملی همچون رنگ دیگر وسایل منزل شما تاثیر مستقیم دارد. شما برای کابینت آشپزخانه می‌توانید از یک یا دو رنگ استفاده کنید. حال ما می خواهیم به شما بگوییم از چه رنگ هایی استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. اگر آشپزخانه شما کوچک است یا نور کافی و پنجره مشرف ندارد پیشنهاد میکنیم از رنگ های روشن استفاده کنید چرا که انعکاس نور در محیط آشپزخانه با استفاده از رنگ های روشن دو چندان می‌شود.

همچنین پیشنهاد ما در آشپزخانه های کوچک استفاده از یک رنگ است. و اگر آشپزخانه شما بزرگ است بهتر است از رنگ های تیره نظیر گردویی یا قهوه ای استفاده کنید. به علاوه مطالبی که ارائه شد شما در آشپزخانه بزرگ امکان استفاده از دو رنگبندی کابینت در محیط را دارید.

کابینت مدرن دو رنگ

کابینت آشپزخانه چند سالی است که دست خوش تغییرات بسیاری شده به طور مثال تا همین چند سال پیش استفاده از دو رنگ در کابینت آشپزخانه امری طبیعی و مرسوم نبود. اما امروزه کمتر کسی است که منکر زیبایی و جذابیت دکوراسیون های دو رنگ باشد. البته انتخاب دو رنگ و ترکیب آن در یک آشپزخانه موضوع ساده ای نیست.

اگر شما قصد خرید کابینت آشپزخانه دو رنگ دارید باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه توجه شما را به آن جلب خواهیم کرد. در صورتی که قصد استفاده از دو رنگ برای دکور آشپزخانه خود را دارید توجه داشته باشید که بهتر است رنگ اول و زمینه روشن تر انتخاب شود. و برای رنگ ثانویه از رنگ های متضاد و تیره استفاده کنید.

لیکن با انتخاب رنگ روشن زمینه باعث بزرگ تر دیده شدن محیط آشپزخانه شما می شود. و نور به بهترین شکل در محیط بازتاب پیدا می کند. رنگ تیره که به عنوان رنگ دوم انتخاب شده باعث جذابیت و چشم نوازی دکوراسیون آشپزخانه شما می شود.

بهترین رنگ کابینت مدرن

کابینت مدرن تنوع رنگی بسیار زیادی دارد و انتخاب بهترین رنگ کابینت مدرن به چند عامل بستگی دارد. بطور مثال اگر آشپزخانه ای کوچک و کم نور دارید، رنگ سفید بهترین رنگ برای آشپزخانه شماست. ابعاد و نور آشپزخانه از مهم ترین عوامل در انتخاب رنگ بندی کابینت مدرن می باشند. پس اگر فضایی دلباز می خواهید از رنگ های روشن مانند کرم و سفید استفاده نمایید. امروزه رنگ هایی نظیر طوسی و خاکستری، همچنین رنگ های پاستیلی سبز و آبی نیز در بهترین رنگ کابینت مدرن جای گرفته اند و از رنگ های پر فروش کابینت مدرن هستند. بنابراین با توجه به تنوع رنگی بالای کابینت مدرن، انتخاب بهترین رنگبندی کابینت نیازمند وسواس زیادی است.

برای مطالب مفید تر و بیشتر سایت بازرگانی ملک را مطالعه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.