دسته‌بندی نشده

سوپر مارکت کابینت چیست؟

سوپر

سوپرمارکت چیست؟

سوپر مارکت کابینتی چیست و چه کاربردی دارد؟ همیشه به دنبال راه‌هایی هستیم که امور روزمره زندگی برایمان آسان‌تر شود و سرعت پیدا کند. همچنین به دلیل کوچک شدن فضاهای کار و زندگی به دنبال گزینه‌هایی برای استفاده بهینه از فضا هستیم.
سوپر مارکت کابینتی یکی از کاربردی‌ترین انواع کابینت آشپزخانه است که چنین تأثیری بر امور آشپزخانه می‌گذارد. در این مطلب خواهیم خواند سوپر مارکت کابینتی یا کابینت سوپرمارکت دار چیست و انواع آن کدام‌اند.

کاربرد سوپر مارکت کابینت چیست؟

در استفاده از کابینت‌های زمینی و هوایی در اکثر مواقع ناچاریم روی زمین بنشینیم و سر خود را خم کنیم یا از چهارپایه استفاده کنیم تا به محتویات کابینت دسترسی یابیم.
استاندارد کابینت‌های آشپزخانه با توجه به نحوه باز شدن در یا طبقه‌بندی‌های خاصشان محدود به ابعاد مشخصی است و از آن بیشتر یا کمتر نمی‌شود.

در کنار این که همیشه در آشپزخانه با مشکل کمبود جا مواجهیم، فضاهای زیادی در آشپزخانه داریم که اصطلاحا فضای پِرتی محسوب می‌شود و نمی‌توان از آن‌ها برای کابینت‌های معمولی بهره گرفت. حال باید ببینیم سوپر مارکت کابینتی چیست و در مواجهه با این دغدغه‌ها چه کمکی به ما می‌کند.

کابینت سوپر مارکت دار چیست؟

فرم و سبک زندگی روز به روز در حال تغییر است. به همین دلیل ابزار و لوازم زندگی نیز متناسب با نیازهای روز تغییر شکل و ساختار می‌دهند. ساختار این کابینت متفاوت با کابینت‌های معمولی است.
تفاوت کابینت معمولی و سوپر مارکت کابینتی چیست؟ برخلاف سایر کابینت‌های آشپزخانه که در جای خود ثابت هستند، این کابینت متحرک است. محفظه این کابینت روی ریل سوار است. بنابراین می‌توانید آن را بیرون بکشید و به تمام نقاط آن به صورت یکسان دسترسی داشته باشید.

معرفی انواع سوپر مارکت کابینتی

دسته زینتی به کابنیت‌های ریلی گفته می‌شود که معمولا در شیشه‌ای دارند و برای چیدن اکسسوری‌های تزئینی آشپزخانه مناسب‌اند. این دسته معمولا در ردیف کابینت‌های هوایی قرار می‌گیرند و در قسمت‌هایی از آشپزخانه که بیشتر در معرض دید است، نصب می‌شوند. شما می‌توانید بر اساس ابعاد این کابینت و میزان تحملی که برای وزن اشیا دارد، آن بامجسمه‌ها،ماکت‌ها و ظروف تزئینی پر کنید.
دسته ضروری همان‌طور که از نامشان برمی‌آید، آن‌هایی هستند که محتویات ضروری قابل استفاده در آشپزخانه مثل مواد غذایی گوناگون، ظروف، شوینده‌ها و… را در خود جای می‌دهند. در واقع این دسته هستند که به عنوان سوپر مارکت کابینتی شناخته می‌شوند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.